Ponuka

Doprava ZDARMA

pri nákupe nad 500,00 EUR!!!

KONTAKT

Po - Pia 09:00 17:00
Sobota 09:00 12:00

    0915 988 610

     INFOLINKA

Po - Pia 09:00 17:00

    0915 988 613

  NONSTOP e-mail

mbm@mbmnabytok.sk

Vyhľadávanie

Vaša objednávka

Košík Počet kusov: 0 Celková cena: 0 €

Splátkový systém

Spolupracujeme

nábytok, postele, sedacie súpravy, kuchyne, pohovky, skrine, detské izby, obývacie steny, spálne, matrace, stoly, stoličky, ratan, eshop, nabytok

Spôsob zobrazenia

Rošty
DOUBLE T5

DOUBLE T5

Obj. číslo:
DOUBLE T5
Popis:
Najobľúbenejší model lamelového roštu s predpätými lamelami. Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Lamely sú brezové. Rošt disponuje nastavením tuhosti v stredovej časti vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám. Stredový stabilizačný popruh zabráni prelomenie lamely pri extrémnom bodovom zaťažení. Kvalitné prevedenie a prvotriedne materiály zabezpečujú dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť tohto výrobku. Rošt sa skladá z 28 ks predpätých lamiel šírky 36 mm uchytených vo výkyvných gumených zdvojených púzdrach; vhodný pre latexové a penové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 5,5 cm, výška roštu 5 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
49,00 €
DOUBLE EXPERT T5

DOUBLE EXPERT T5

Obj. číslo:
DOUBLE EXPERT T5
Popis:
Štandardný polohovateľný lamelový rošt; lamely uložené v zdvojených gumových výkyvných puzdrách; spevňujúci popruh v strednej časti roštu; 5 zdvojených lamiel pre nastavenie tvrdosti; 28 ks lamiel šírky 36 mm uložené v zdvojených gumených púzdrach; vhodný pre penové a latexové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 5,5 cm, výška roštu 5/6 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
76,00 €
MASÍV ROLO

MASÍV ROLO

Obj. číslo:
MASÍV ROLO
Popis:
Jednoduchý masívny rolo rošt zo smrekového dreva spojený textilnou páskou pre ľahšiu osadenie a montáž. Používa sa najmä pod pružinové matrace. Predlžuje životnosť matraca a zaistí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany. 14 ks lamiel šírky 80 mm, nosnosť do 120 kg, výška roštu 2 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
35,00 €
FLEX mobil R6

FLEX mobil R6

Obj. číslo:
FLEX mobil R6
Popis:
Toto je dokonalejšia model motorového roštu, má prepracovanejšie nosné časti, púzdra a systém kopírovania. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou. Flex mobil R6 je 3 zónový lamelový rošt s prednastavenou tuhosťou zón. Elektricky polohovateľný rošt s predpätými lamelami. Rám roštu je vyrobený z vrstveného (väčšia pevnosť) bukového dreva. Lamely sú zo sibírskej brezy. Rošt má v strednej časti použité zosilnené lamely aj puzdra. Tie sú nielen výkyvné, ale aj zvýšené takže s matracom oveľa lepšie spolupracujú. Stredový stabilizačný popruh zabráni prelomeniu lamely pri extrémnom bodovom zaťažení. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca. V cene je zahrnuté bezkáblové ovládanie. Polohovateľný lamelový rošt s elektrickým polohovaním/pohonom zón R6; diaľkové ovládanie; 28 ks predpätých lamiel šírky 36 mm uchytených vo výkyvných gumených zdvojených púzdrach; vhodný pre latexové a penové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 7,5 cm; výška roštu 7 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
282,00 €
DOUBLE NV PIESTY

DOUBLE NV PIESTY

Obj. číslo:
DOUBLE NV PIESTY
Popis:
Systém umožňujúci prístup do úložného priestoru zdvihnutím polohovacej nožnej časti, pomocou plynových piestov; nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu (T5); spevňujúci stredový popruh; 28 ks lamiel šírky 36 mm uložené v zdvojených gumených púzdrach; vhodný pre penové a latexové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 5 cm, výška roštu 5/6 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
100,00 €
DOUBLE MAXI T8

DOUBLE MAXI T8

Obj. číslo:
DOUBLE MAXI T8
Popis:
Štandardný nepolohovateľný lamelový rošt; zosilnený rám (širšie a hrubšie bočné laty) a hrubšie lamely pre zvýšenú nosnosť; spevňujúci stredový popruh; nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu (T8); 28 ks predpätých lamiel šírky 36 mm uchytených vo výkyvných gumených zdvojených púzdrach; vhodný pre latexové a penové matrace; doporučená záťaž do 150 kg; výška rámu 5,5 cm, výška roštu 6 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
89,00 €
MASÍV ROLO BUK

MASÍV ROLO BUK

Obj. číslo:
MASÍV ROLO BUK
Popis:
Jednoduchý masívny rolo rošt z bukového dreva spojený textilnou páskou pre ľahšiu osadenie a montáž. Používa sa najmä pod pružinové matrace. Predlžuje životnosť matraca a zaistí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany. 16 ks lamiel šírky 60 mm, nosnosť do 150 kg, výška roštu 2 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
54,00 €
TRIPLE mobil T12

TRIPLE mobil T12

Obj. číslo:
TRIPLE mobil T12
Popis:
Exkluzívny polohovateľný lamelový rošt s väčším počtom lamiel pre dokonalé kopírovanie matraca. Tento lamelový rošt má pruženie, ktoré dokáže skopírovať aj tie najmenšie nerovnosti a dokonale roznáša záťaž. Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. 42 brezových lamiel zaistí maximálne bodové kopírovanie tela. Rošt disponuje nastavením tuhosti v strednej časti vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám. Puzdrá sú nielen výkyvné do 3 smerov, ale aj zvýšené takže s matracom omnoho lepšie spolupracujú. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca. Bezkáblové ovládanie v cene. Polohovateľný lamelový rošt s elektrickým polohovaním/pohonom; diaľkové ovládanie; 42 ks predpätých lamiel šírky 25 mm uchytených vo výkyvných gumených trojitých púzdrach; vhodný pre latexové a penové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 8 cm; výška roštu 8,5 cm; záruka 10 rokov.
Cena s DPH
449,00 €
DOUBLE BV PIESTY

DOUBLE BV PIESTY

Obj. číslo:
DOUBLE BV PIESTY
Popis:
Lamelový rošt s bočným výklopom; systém umožňujúci prístup do úložného priestoru postele zdvihnutím roštu z boku postele; štandartné vyhotovenie s plynovými piestami (s dvojnásobnou životnosťou piestou; spevňujúci stredový popruh; nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu (T5); 28 ks lamiel šírky 36 mm; doporučená záťaž do 120 kg; vhodný pre latexové a penové matrace; výška rámu 7 cm, výška roštu 7/8 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
100,00 €
MASÍV V RÁME

MASÍV V RÁME

Obj. číslo:
MASÍV V RÁME
Popis:
Štandardný latový rošt v ráme zo smrekového dreva nepolohovateľný. Používa sa najmä pod pružinové matrace. 14 ks lamiel šírky 80 mm, nosnosť do 120 kg, výška rámu 6,5 cm, výška roštu 6/7 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
49,00 €
FLEX expert R6

FLEX expert R6

Obj. číslo:
FLEX expert R6
Popis:
Manuálne polohovateľný lamelový rošt s možnosťou polohovania hlavy a nôh. Veľmi obľúbený a cenovo dostupný model s možnosťou polohovania. Rám roštu je vyrobený z vrstveného (väčšia pevnosť) bukového dreva. Lamely sú zo sibírskej brezy. Rošt má v strednej časti použité zosilnené lamely aj púzdra. Tie sú nielen výkyvné, ale aj zvýšené takže s matracom oveľa lepšie spolupracuje. Stredový stabilizačný popruh zabráni prelomenie lamely pri extrémnom bodovom zaťažení. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca. Polohovateľný lamelový rošt zóna R6; lamely uložené v zdvojených gumových výkyvných puzdrách; 28 ks lamiel šírky 36 mm uložené v zdvojených gumených púzdrach; vhodný pre penové a latexové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 7,5 cm; výška roštu 7 cm; záruka 10 rokov.
Cena s DPH
108,00 €
TRIPLE expert T12

TRIPLE expert T12

Obj. číslo:
TRIPLE expert T12
Popis:
Exkluzívny polohovateľný lamelový rošt s väčším počtom lamiel pre dokonalé kopírovanie matraca. Tento lamelový rošt má pruženie, ktoré dokáže skopírovať aj tie najmenšie nerovnosti a dokonale roznáša záťaž. Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. 42 brezových lamiel zaistí maximálne bodové kopírovanie tela. Rošt disponuje nastavením tuhosti v strednej časti vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám. Puzdrá sú nielen výkyvné do 3 smerov, ale aj zvýšené takže s matracom omnoho lepšie spolupracujú. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca. Polohovateľný lamelový rošt; lamely uložené v trojitých gumových výkyvných puzdrách; 42 ks lamiel šírky 25 mm uložené v trojitých gumených púzdrach; vhodný pre penové a latexové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 8,5 cm; výška roštu 8 cm; záruka 10 rokov.
Cena s DPH
151,00 €
FLEX R6

FLEX R6

Obj. číslo:
FLEX R6
Popis:
Lamelový rošt s predpätými lamelami. Rám roštu je vyrobený z vrstveného (väčšia pevnosť) bukového dreva. Lamely sú z dreva sibírskej brezy. Rošt má v strednej časti použité zosilnené lamely aj puzdra. Tie sú nielen výkyvné, ale aj zvýšené, takže s matracom oveľa lepšie spolupracujú. Stredový stabilizačný popruh zabráni prelomenie lamely pri extrémnom bodovom zaťažení. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca. nepolohovateľný, zóna R6 Púzdra: výkyvné, gumené, zdvojené. Nepolohovateľný lamelový rošt zóna R6; 28 ks predpätých lamiel šírky 36 mm uchytených vo výkyvných gumených zdvojených púzdrach; vhodný pre latexové a penové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 7,5 cm, výška roštu 7 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
76,00 €
MASÍV V RÁME BUK

MASÍV V RÁME BUK

Obj. číslo:
MASÍV V RÁME BUK
Popis:
Štandardný latový rošt v ráme z bukového dreva nepolohovateľný. Používa sa najmä pod pružinové matrace. 16 ks lamiel šírky 60 mm, nosnosť do 150 kg, výška rámu 6,5 cm, výška roštu 6/7 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
65,00 €
MASÍV BV PIESTY

MASÍV BV PIESTY

Obj. číslo:
MASÍV BV PIESTY
Popis:
Pevný latový rošt s bočným výklopom z masívnych smrekových lát vhodný k pružinovým matracom. Tento rošt je predurčený do postelí s úložným priestorom. Mnohí zákazníci tento typ roštu ocenia aj v štandardnej posteli a to z dôvodu veľmi jednoduchého upratovania pod posteľou. 14 ks lamiel šírky 80 mm, nosnosť do 120 kg, výška rámu 6,5 cm, výška roštu 9 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
110,00 €
TRIPLE T12

TRIPLE T12

Obj. číslo:
TRIPLE T12
Popis:
Lamelový rošt s predpätými lamelami. Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. 42 brezových lamiel zaistí maximálna bodové kopírovanie tela. Rošt disponuje nastavením tuhosti v strednej časti-vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám. Puzdrá sú výkyvné do 3 smerov, ale aj zvýšené takže s matracom omnoho lepšie spolupracujú. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca. Nepolohovateľný lamelový rošt; 42 ks predpätých lamiel šírky 25 mm uchytených vo výkyvných gumených trojitých púzdrach; vhodný pre latexové a penové matrace; doporučená záťaž do 120 kg; výška rámu 8,5 cm, výška roštu 8 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
108,00 €
MASÍV BV PIESTY BUK

MASÍV BV PIESTY BUK

Obj. číslo:
MASÍV BV PIESTY BUK
Popis:
Pevný latový rošt s bočným výklopom z bukového masívu. Používa sa najmä pod pružinové matrace. Tento rošt je predurčený do postelí s úložným priestorom. Mnohí zákazníci tento typ roštu ocenia aj v štandardnej posteli a to z dôvodu veľmi jednoduchého upratovania pod posteľou. 16 ks lamiel šírky 60 mm, nosnosť do 150 kg, výška rámu 6,5 cm, výška roštu 9 cm, záruka 10 rokov.
Cena s DPH
115,00 €

Partneri