nábytok, postele, sedacie súpravy, kuchyne, pohovky, skrine, detské izby, obývacie steny, spálne, matrace, stoly, stoličky, ratan, eshop, nabytok

MINI komplet+stoličky

Obj. číslo:
MINI komplet+stoličky f
Popis:
Rohový set v prevední jelša alebo orech,látka šenil. Rozmery: stôl 100x75x60,roh 147x107x35

Popis:
Lavica z masívneho bukového dreva, v prevedení: čerešňa/látka hnedá. Rozmery (šxvxh): 100x48x38 cm.
Cena s DPH
55,00 €

MINI komplet+2xtaburetka

Obj. číslo:
MINI komplet+2xtaburetka f
Popis:
Rohový set v prevedení jelša alebo orech, látka šenil. Rozmery: stôl 100x75x60 cm, taburetka 32,5x46x32,5 cm, roh 147x107x35 cm. Možnosť objednania aj v zostave roh+stôl+2x stolička v cene 295 €.
Cena s DPH
245,00 €

BADEN rohová lavica

Obj. číslo:
BADEN rohová lavica ik
Popis:
Kvalitná rohová lavica vyhotovená z drevotrieskovej dosky laminovanej, náglejky sú z masívneho dreva. Možnosť výberu prevedenia dreva a nábytkových látok (vzorkovník na požiadanie Vám pošleme mailom).
Cena s DPH
831,00 €

BERLÍN rohová lavica

Obj. číslo:
BERLÍN rohová lavica ik
Popis:
Kvalitná rohová lavica Berlín+Stôl Toledo+2x stolička Valencia vyhotovená z drevotrieskovej dosky laminovanej, náglejky sú z masívneho dreva. Možnosť výberu prevedenia dreva a nábytkových látok (vzorkovník na požiadanie Vám pošleme mailom).
Cena s DPH
765,00 €

DORTMUND rohová lavica

Obj. číslo:
DORTMUND rohová lavica ik
Popis:
Kuchynská, jedálenská rohová lavica univerzálneho prevedenia. Možnosť výberu poťahov a dezénov dreva (vzorkovník Vám pošleme na požiadanie mailom).
Cena s DPH
847,00 €

MADRID rohová lavica

Obj. číslo:
MADRID rohová lavica ik
Popis:
Rohová lavica MADRID je vyhotovená z LDTD v rôznych dezénoch dreva, náglejky sú z masívu. Možnosť výberu poťahových látok (vzorkovník Vám pošleme na požiadanie mailom).
Cena s DPH
824,00 €

SEVILLA rohová lavica

Obj. číslo:
SEVILLA rohová lavica ik
Popis:
Elegantná rohová lavica SEVILLA je vyhotovená z LDTD v rôznych dezénoch, náglejky sú z masívneho dreva. (možnosť výberu zo vzorkovníka - vzorkovník Vám pošleme na požiadanie mailom).
Cena s DPH
854,00 €

HECTOR rohová lavica

Obj. číslo:
HECTOR rohová lavica ik
Popis:
Rohovú lavicu ponúkame v 81 veľkostiach po 10tich centimetroch. Rohovú lavicu je možno kombinovať s ľubovoľným jedálenským stolom a stoličkami.

Popis:
Moderná jedálenská rohová lavica, ľavé alebo pravé prevedenie, farebné prevedenie: ekokoža biela/dub sonoma. Rozmery (ŠxVxH): 168x86x130 cm, Dodávané v demonte.
Cena s DPH
348,00 €

MODERN rohová lavica pravá ekokoža čierna

Obj. číslo:
MODERN rohová lavica pravá ekokoža čierna tk
Popis:
Moderná jedálenská rohová lavica, pravé alebo ľavé prevedenie, farebné prevedenie: ekokoža čierna/dub sonoma. Rozmery (ŠxVxH): 130x86x168 cm, Dodávané v demonte.
Cena s DPH
348,00 €

MODERN rohová lavica ľavá ekokoža capucino

Obj. číslo:
MODERN rohová lavica ľavá ekokoža capucino tk
Popis:
Moderná jedálenská rohová lavica, ľavé alebo pravé prevedenie, farebné prevedenie: ekokoža capucino/dub sonoma. Rozmery (ŠxVxH): 168x86x130 cm, Dodávané v demonte.
Cena s DPH
348,00 €

ANIZ jedálenský rohový set

Obj. číslo:
ANIZ jedálenský rohový set fin
Popis:
Moderný kuchynský set univerzálny ĽAVO - PRAVÝ, stôl ANIZ pevný alebo rozkladací. V ponuke aj samostatná lavica a malá taburetka Aniz. Materiál : lamino odtieň BARDOLINO. Možnosť kúpiť jednotlivé elementy aj samostatne.

ENZO jedálenský rohový komplet

Obj. číslo:
ENZO jedálenský rohový komplet fin
Popis:
Moderný kuchynský set, ,univerzálny ĽAVO-PRAVÝ, dodávaný v demonte. Možnosť kúpiť jednotlivé elementy aj samostatne. Odtiene dreva: bardolino, dub trufel.

ASTOR jedálenský rohový set

Obj. číslo:
ASTOR jedálenský rohový set fin
Popis:
Klasický kuchynský rohový set s úložným priestorom, z lamina, univerzálny ĽAVO-PRAVÝ, dodávaný v demonte. V ponuke je stôl pevný alebo rozkladací. Možnosť kúpiť elementy aj jednotlivo. Odtiene: buk, jelša, čerešňa, slivka, orech, orech tmavý.

DECO jedálenský rohový set

Obj. číslo:
DECO jedálenský rohový set fin
Popis:
Moderný kuchynský rohový set s úložným priestorom, z lamina, univerzálny ĽAVO-PRAVÝ. V ponuke je stôl pevný. Možnosť kúpiť všetky elementy aj jednotlivo. Dodávaný v demonte. Odtiene lamina: buk, čerešňa, slivka.

CORNER rohová lavica komplet dub sonoma/svetlo hnedá látka

Obj. číslo:
CORNER rohová lavica komplet dub sonoma/svetlo hne
Popis:
Rohová lavica + stôl a 2x taburet, lavica je s úložným priestorom, prevedenie: dub sonoma + svetlo hnedá látka, materiál: DTD laminovaná, rozmery ŠxHxV: lavica- 170x120x85 cm, stôl-105x61x77 cm, taburet-35x30x44 cm. Dodávané v demonte.
Cena s DPH
264,00 €

CORNER rohová lavica komplet jelša/svetlo hnedá látka

Obj. číslo:
CORNER rohová lavica komplet jelša/svetlo hnedá lá
Popis:
Rohová lavica + stôl a 2x taburet, lavica je s úložným priestorom, prevedenie: jelša + svetlo hnedá látka, materiál: DTD laminovaná. Rozmery ŠxHxV: lavica - 170x120x85 cm, stôl - 105x61x77 cm, taburet - 35x30x44 cm. Dodávané v demonte.